Pedały platformowe – maszynowe dartmoor

Designerskie pedały platformowe – maszynowe dartmoor to część rowerowa, która przykuwa uwagę fanów jednośladów i zawodowców. Ze względu na oryginalny wygląd proponowanego asortymentu, jak również na wysoką jakość tego typu pedałów jest to asortyment bardzo popularny na rynku.

Jego największą zaletą jest chyba fakt, że pedały oferowane przez markę Dartmoor są wykonane z lekkiego aluminium, według najnowocześniejszych technologii. Firma zajmująca się produkcją podzespołów rowerowych to producent, jaki dba o najmniejszy szczegół tworzonych projektów części rowerowych. Dzięki temu każdy klient marki może wyposażyć się w nietuzinkowe, trwałe, wytrzymałe i wygodne elementy wymienne w rowerze.

Pedały Dartmoor to świetna okazja to stworzenia nowoczesnego, designerskiego wyglądu jednośladu. Są bardzo niespotykane pod kątem dobranego koloru, jak również kształtu przez producenta. Co więcej są to pedały platformowe z maszynowymi łożyskami, jakie można dopasować idealnie do swojego roweru. Model przedstawianych pedałów to Stream pro. Ich oś została wykonana ze stali Cr-Mo, natomiast materiałem użytym do wytworzenia platformy to wspomniane aluminium. Kolor pedałów jest oznaczony przez markę Red Devil – czerwone pedały dartmoor  o oryginalnym wykończeniu, kształcie i rozmiarze. Na stronie internetowej https://www.rowertour.com/p/43712/dartmoor-stream-pro-pedaly-platformowe-maszynowe-red-devil bez trudu odnajdziemy tego typu model firmowych pedałów Dartmoor, które są dostępne w przyzwoitej cenie, jeśli mowa o markowych elementach rowerowych wartych polecenia.

Marka Dartmoor a części rowerowe

Światowa klasa i designerskie projekty części rowerowych, to z całą pewnością element wyróżniający produkty tejże firmy. Jej produkty zachwycają profesjonalistów i są bardzo często wykorzystywane, jako części zamienne. Co więcej marka zasłynęła z produkcji rowerów, dlatego jakość takich produktów jest dzisiaj na wysokim poziomie, co więcej produkty są opracowywane według najnowocześniejszych technologii. Dopasowanie wygodnych pedałów rowerowych dla wielu kolarzy jest priorytetem. Za ich pomocą napędzamy dwukołowca i to na nich trzymamy nasze nogi podczas jazdy, dlatego też warto zadbać o to, aby były idealnie dopasowane do stopy, rodzaju jazdy jednośladem, jak również do posiadanego typu roweru.

Pedały w kolorze czerwonym marki Dartmoor

Ponieważ kolor czerwony jest bardzo rzadko spotykanym kolorem podczas produkcji pedałów rowerowych, tym bardziej przykuwają uwagę rowerzystów, którzy nie tylko dbają o komfort jazdy, ale również o to, aby rower prezentował się jak najlepiej. Oczywiście w tym przypadku kolorystyka pedałów nie zmienia nic, oprócz wprowadzenia odrobiny nowoczesności i designu w konstrukcję dwukołowca.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.