Opona rowerowa drutowa schwalbe land cruiser 

Opona rowerowa drutowa schwalbe land cruiser to typ opony wykorzystywanej przez cyklistów standardowo na każdym terenie. Jest to opona uniwersalna, jaką możemy dopasować bez problemu nawet do rowerów górskich.

Opona marki Schwalbe jest bardzo ceniona na rynku również ze względu na zastosowaną dodatkową ochronę antyprzebiciową. Dzięki temu opona może posłużyć jeździe na jednośladzie po trudniejszych, bardziej wyboistych i kamienistych drogach.

Jazda na rowerze należy do czynności uwielbianych szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, kiedy każdy budzi się po długiej zimie i ma ochotę trochę potrenować, spalić przed wakacjami zbędny tłuszczyk, a w sezonie letnim utrzymać kondycję. Sprzęt, na jakim jeździmy ma ogromne znaczenie dla wygody i komfortu jazdy, dlatego też warto wybierać i modyfikować tak jednoślady, aby były perfekcyjnie przystosowane do nas. Dopasowanie opon, w tym ich wymiana na mocniejsze, nowe opony drutowe jest znakomitym rozwiązaniem, jeśli zamierzamy dużo jeździć w najbliższym czasie. Tym bardziej, że tego typu opony wystarczą nam na dłuższy czas, a zabezpieczenia antyprzebiciowe sprawiają, że rower staje się pojazdem, dla jakiego nie ma rzeczy niemożliwych. Na stronie internetowej https://www.rowertour.com/p/40887/schwalbe-land-cruiser-28-kg-sbc-ts-opona-rowerowa-drutowa odnajdziemy propozycję opony drutowej firmy Schwalbe, jaka wpisuje się w gust wielu rowerzystów, a to ze względu na swoją elastyczność i uniwersalność wobec użycia w rowerze. Opona drutowa schwalbe land cruiser jest wybierana zarówno przez amatorów, jak również bardziej profesjonalnych rowerzystów. Przy jej produkcji użyto najnowocześniejsze technologie, które wydajnie są na dość wysokim poziomie względem ceny, jaką trzeba za oponę zapłacić.

Jakie technologie zostały zastosowane przy produkcji opony schwalbe land cruiser?

Pośród szczególnie istotnych technologii użytych do produkcji jednej z bardziej uniwersalnych opon możemy odnaleźć technologię taką jak Active Line/Wired tire i w związku z tym opona zyskała w kategorii rolling punktów 3 na 6, w kwestii Road Grip 3 na 6, w kwestii Off-Road Grip 3,5 na 6, w kategorii Protection 3 na 6 oraz service live, również 3 na 6. Opona drutowa w tej kategorii asortymentu jest uznawana za jedną z lepszych w tej klasie. Jej największą zaletą jest to, że można ją dopasować do wielu różnych jednośladów, w tym górskich rowerów, które są bardzo popularne na rynku.

Jakie jest dopuszczalne obciążenie opony drutowej?

Dopuszczalnym obciążeniem wspomnianej opony drutowej marki Schwalbe będzie waga stu dziesięciu kilo. Jak na tego typu oponę jest to maksymalna waga, w której mieści się większość zagorzałych rowerzystów. Przy takiej dopuszczalnej masie obciążeniowej opona uzyskała ochronę antyprzebiciową – trzy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.